Producent mebli kuchennych i szaf wnękowych – DiK

Meble Kuchenne

Kuchnia na zamówienie

Urządzanie kuchni wymaga znalezienia złotego środka pomiędzy jej estetyką a funkcjonalnością. Nawet najpiękniejsze szafki nie spełnią swojego zadania, jeśli nie zagwarantują przestrzeni na akcesoria kuchenne i nie zapewnią do nich łatwego dostępu. Projekt mebli kuchennych powinien powstać z uwzględnieniem preferencji Klienta, wielkości i układu pomieszczenia oraz intensywności eksploatacji wnętrza. Dlatego tak dobrym rozwiązaniem jest kuchnia na zamówienie wykonana dbałością o każdy detal.

Meble DiK to wyjątkowe rozwiązania dla każdej kuchni. Nie proponujemy Państwu gotowych zestawów, tylko kuchnie na wymiar, które w każdym szczególe odpowiadają Waszym oczekiwaniom. Urzeczywistniamy Państwa wyobrażenia o aranżacjach. Zapewniamy szeroki wybór materiałów wykończeniowych, akcesoriów meblowych i rozwiązań technicznych. Dzięki temu powstają unikalne kompozycje oraz zestawy mebli precyzyjnie dopasowanych do wymiarów i rozkładu pomieszczeń.

1000+

zrealizowanych projektów

Kuchnia na wymiar w dowolnej aranżacji

Naszą specjalnością są kuchnie na wymiar. Każdy projekt mebli kuchennych sporządzamy wyłącznie w oparciu o wybór i sugestie naszych Klientów. Na ich podstawie możemy wykonać meble klasyczne i nowoczesne, matowe lub lakierowane, w wybranym stylu, rozmiarze i kształcie. Oferujemy szeroki wybór frontów i blatów kuchennych z różnych materiałów i w bogatej kolorystyce. Znajdziecie Państwo u nas fronty drewniane, fornirowane i z płyty MDF. Wybierzecie więc blaty nadające kuchniom osobistego charakteru.

Wiedza i doświadczenie producenta mebli na wymiar , przekładają się na profesjonalizm usług. Doradzamy Klientom w doborze odpowiednich dla ich mebli rozwiązań technologicznych. To sprawia, że każda kuchnia na wymiar z Wrocławia jest nie tylko atrakcyjna wizualnie, ale też funkcjonalna. Oferowane przez nas systemy montażu szafek i szuflad pozwalają na ich otwieranie na wiele sposobów oraz ciche zamykanie. Dzięki zastosowaniu w produkcji innowacyjnych rozwiązań Państwa kuchnia będzie wygodna w użytkowaniu.

Niezbędnym uzupełnieniem każdej kuchni są dodatki. Również same meble kuchenne powinny być dobrze wyposażone w przydatne akcesoria. Przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkową ofertę produktów, przy pomocy których odpowiednio zagospodarujecie każdą szufladę i półkę. Takie dopracowane w detalach, bo w pełni wyposażone meble kuchenne, będą Wam służyć przez wiele lat

Kuchnie

Realizacje